ŞEKERCİ CAFER EROL ŞEKERLEME SAN. TİC. LTD. ŞTİ

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA AYDINLATMA METNİ

 

 

 1. Veri Sorumlusu

 


Şekerci Cafer Erol Şekerleme San. Tic. Ltd. Şti (“Şirket”) olarak kişisel verilerinizi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve ilgili sair mevzuat kapsamında, ilgili kişilerin verilerini veri sorumlusu sıfatıyla işleriz.

Yazışma Adresi:

Osmanağa Mah. Yasa Cad. No:19 Kadıköy/İstanbul
E-posta  :               [email protected]


 

 

 1. Kişisel Verilerin Hangi Amaçla İşleneceği ve Hukuki Sebepleri

 


İlgili kişilerin verileri,

 

 • Üyelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi,
 • Sipariş ve satış sürecinin yönetimi ve müşterilerimize bilgi verilmesi,
 • Müşteri talep ve şikayetlerinin karşılanması,
 • E-bülten listelerinin oluşturulması ve e-bülten paylaşımı,
 • Web sitesi üzerinden bağlantı verilen sosyal medya hesapları ve telefon numaraları üzerinden bizimle iletişime geçmeniz halinde: ürün ve hizmetlerimizin satış ve sunum süreçlerinin ve iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi,
 • Yasal gerekliliklerin ifa edilmesi ve resmi mercilerin taleplerini yerine getirmesi
 • Bilgi güvenliğinin sağlanması,

 

amaçlarıyla işlenmektedir.

 

 

 1. İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla Aktarılabileceği

 


İlgili kişilerin verileri yalnızca faaliyetin mevzuata uygun yürütülmesi amacıyla yetkili kamu kurum ve kuruluşlarına aktarılır. Ayrıca kurumsal web sitesinin işletilmesi sürecinde destek alınan tedarikçiler tarafından bilgi güvenliğinin temini amacıyla verilere erişim sağlanır.


 

 

 1. Kişisel Verilerin Toplama Yöntemi ve Hukuki Sebepleri

 


Kişisel verileriniz, yukarıdaki amaçların yerine getirilebilmesi için; https://www.sekercicafererol.com , adresinde yer alan kanallarda ilgili alanları işleyerek gönderim butonuna tıklamanızla birlikte kişisel verileriniz web sitesi ara yüzüne yüklenir. Şirketimizle yapacağınız görüşmelerde ses kaydı alınmaz, ancak görüşmeyi yapan yetkili talebiniz doğrultusunda görüşme konusu işlemle ilgili notlar alabilir.

Sunucuları yurtdışında bulunan WhatsApp uygulaması üzerinden veya sosyal medya hesaplarımızda özel mesaj veya yorum olarak bizimle iletişime geçmeniz durumunda kişisel verileriniz yurtdışına aktarılmış olacaktır. Bununla birlikte bu kanalların kullanımının sizin inisiyatifinizde olduğunu ve hizmetlerimizden istifade etmeniz için zorunlu tutulmadığını hatırlatırız.

Üyelik işlemleri, sipariş ve satış süreçlerinin yönetimi, müşteri talep ve şikayetlerinin karşılanması süreçlerinde “Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması”, yasal gerekliliklerin ifa edilmesi ve resmi mercilerin taleplerini yerine getirmesi ve bilgi güvenliğinin sağlanması sürecinde “Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması”  hukuki sebeplerine dayanırız.     
 

E-bülten listelerinin oluşturulması sürecine dahil olmak isteyen ilgili kişiler e-posta adreslerini web sitemiz üzerinden bize açık rızaları dahilinde iletebilirler. Hiçbir ilgili kişi bülten listelerine üye olmaya zorlanmaz ve istenildiği takdirde derhal bu listeden çıkma hakkını kullanabilir.           

 

 

 

 1. İlgili Kişinin Diğer Hakları

 


6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ‘nun 11’inci maddesi doğrultusunda verileriniz üzerinde haklarınız bulunmakta olup, bu haklarınızı yukarıdaki yazışma adresine yasal usule uygun olarak başvuruda bulunmak suretiyle kullanabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR