ŞEKERCİ CAFER EROL'DA KARİYER

 

 

İşe alım politikamızın temelinde pozisyonda aranan özelliklerin gerektirdiği eğitim ve yetkinlikler ile beraber firmamız değerlerine ve kültürüne en uygun ve doğru adayın pozisyonlara yerleştirilmesidir.

Şekerci Cafer Erol bünyesinde hem fabrikamız hem de mağazalarımızdaki güncel açık pozisyonlara  Kariyer.net , Secret.cv , ve İnstagram sayfamızdan (@sekercicafererol)  takip edebilirsiniz. Tezgahtar, Servis Komisi, Barista, Temizlik Elemanı, Paketleme Elemanı , Lokum Ustası, Sütlü Tatlı Ustası, Pasta Tatlı Ustası, Kalfa ve Yardımcıları gibi pozisyonlarda çalışmak ister ve açık pozisyon olmadığı takdirde [email protected] mail adresine  ileride açılacak pozisyonlarda değerlendirmek için özgeçmişinizi ( önceki iş yerleriniz,tecrübeniz ve kariyer planlarınızın yer aldığı ) bizlere gönderebilirsiniz.

Tüm başvurular gizlilik prensipleri çerçevesinde değerlendirmekte olup pozisyona göre değişiklik gösteren değerlendirme süreçlerimiz aşağıdaki adımlardan oluşmaktadır.

  1. Özgeçmiş Değerlendirmesi,
  2. Kişilik Envanteri,  
  3. Genel Yetenek Yüzyüze Görüşmesi
  4. Yetkinlik Değerlendirmesi
  5. Değerlendirme Merkezi Uygulaması

Mülakat Yöntemlerimiz
  • Telefon Ön Görüşme : İş tanımından bahsetmek, öncelikli aranan özelliklerin teyit edilmesi , adayın uygun zamanını kararlaştırmak ve görüşmeyi kiminle yapacağı konusunda bilgi paylaşılmaktadır.
  • Birebir Mülakat :  Aday ile İnsan kaynakları ve ilgili departmanın yöneticisi arasında geçekleşmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR