x
Confiserie Cafer Erol

Confiserie Cafer Erol

Uzun zamandır mağazamızdan tatlı alan misafirlerimizden, keyif ile oturup soluklanacakları bir mekan konusunda talepler alıyorduk.

İşte bu ihtiyacı karşılamak üzere, tarihi Kadıköy mağazamızın üst katını yeniden düzenleyip, hem Kadıköy çarşısının bütün renklerinin göründüğü, seslerinin duyulduğu, hem de Şekerci Cafer Erol'un mutfağından çıkan tatları deneyebilecekleri bir mekan tasarladık: "Confiserie Cafer Erol".

Huzurlu bir mekanda, tarihi atmosferi soluyarak, geleneksel ve yeni bir çok lezzeti tadarak alışılmışın dışında, tanıdık ama bir o kadar da yenilikçi bir dünyanın tadını çıkaracaklar.

Confiserie Cafer Erol

Neden "Confiserie"?

Özellikle Osmanlı'nın son döneminde şekerleme ile ilgili olan yerler için, eski ile yeniyi birleştirmek adına dönemin resmi uluslararası dili olan Fransızca'dan hareketle "confiserie" adı kullanılmış. "Confiserie", Fransızca'da "şekercilik, şekerleme ile ilgili olan" demek. 1807 yılından beri faaliyette olan Şekerci Cafer Erol'un köklü geçmişine atıfta bulunmak için biz de yeni oluşumumuzda "Confiserie Cafer Erol" ifadesini kullandık.

Sadece geçmişe dayanan işletmelerde ilerleme olmaz. Tatlılarımızın hazırlığında gösterilen titizlik, müşteri memnuniyetine ve kaliteye verilen önem, ürün ve ambalaj çeşitliliği, sunum farkı gibi faktörler Şekerci Cafer Erol’un değişmezleri arasındadır. Bir yandan Fatih sarması, güllaç, aşure, sütlaç, süt ve şerbetli tatlılar, şam tatlısı gibi asırlardır varolan daimi tatlılarımızla özellikle geleneksel lezzetlerin peşine düşen tutkunlarına, öte yandan ise meyveli kuplar, kişiye özel pastalar, makaron ve kahve çeşitlerimizle de daha geniş bir müşteri yelpazesine sesleniyoruz.

Yeni bir marka doğuyor!

Şekerci Cafer Erol olarak, yıllardır bir misyon belirledik ve bu yolda ilerlemeye gayret ettik: Geleneksel lezzetlerimizi koruyup, sunum ve tat özelliklerini geleceğe taşımak ve gelecek kuşaklara aktarmak. "Confiserie Cafer Erol", işte bu anlayışa uygun bir şekilde hayata geçerek, Osmanlı ve erken Cumhuriyet dönemlerinden yanı sıra günümüzden de esintiler barındırıyor. Şekerci Cafer Erol ruhunu pekiştiren ve daha da anlamlı kılan bu mekan sayesinde "Confiserie" ve "Cafer Erol" markalarını birbirinden ayrı düşünmek neredeyse imkansız olacak.

Her ürünümüzle yeni bir hikaye, varolan hikayelere ise yeni öğeler katıyoruz, ve inanıyoruz ki "Confiserie Cafer Erol" ile nesilden nesile aktarılan yeni bir hikayenin başlangıcına birlikte tanıklık edeceğiz.

Bunun için kapımız ve gönlümüz herkese açık, lütfen siz de buyurun!

Confiserie Mönüsü

200 yıllık formüller, kaliteli hammaddeler,değişik içerikler ile Şekerci Cafer Erol tatlıları ile geçmiş ve gelecek arasında bir bağ kuruyor. Klasik usullerin eşliğinde Şekerci Cafer Erol; eskinin tatlarını günümüz damak zevki ile birleştiriyor.

Şekerci Cafer Erol; Osmanlı tulumba tatlısı, badem tatlısı, Şam tatlısı, özel ev baklavaları, şekerparesi ile hamurlu tatlılardaki ustalığını sütlü tatlılarda da hissettiriyor. Toplantılarınızda, bayramlarda, kutlamalarda misafirleriniz ile paylaşacağınız bu lezzetlerin unutulmayacak oluşunu ise şimdiden kesin kabul edebilirsiniz.

Bizi ziyaret edin

Şekerci Cafer Erol; Osmanlı tulumba tatlısı, badem tatlısı, Şam tatlısı, özel ev baklavaları, şekerparesi ile hamurlu tatlılardaki ustalığını sütlü tatlılarda da hissettiriyor. Toplantılarınızda, bayramlarda, kutlamalarda misafirleriniz ile paylaşacağınız bu lezzetlerin unutulmayacak oluşunu ise şimdiden kesin kabul edebilirsiniz.

Kadıköy Confiserie Cafer Erol
Yasa Cad. No:19
Kadıköy / İstanbul

Göztepe Confiserie Cafer Erol
Tütüncü Mehmet Efendi Cd. No: 91/A
Kadıköy / İstanbul

İstinyepark AVM Confiserie Cafer Erol
Pazar Yeri, İstinye,
Sarıyer / İstanbul

Emaar Square AVM Confiserie Cafer Erol
Libadiye Cad. No:88
Üsküdar/ İstanbul

Akasya AVM Confiserie Cafer Erol
Acıbadem
Üsküdar/ İstanbul

Ataşehir Fabrika Confiserie Cafer Erol
Nato Yolu Cad. No:223
Ümraniye /İstanbul

Galataport Avm Confiserie Cafer Erol
Kılıçali Paşa Mh. Meclisi Mebusan Cd. 
Beyoğlu /İstanbul

İzmir İstinye Avm  Confiserie Cafer Erol
Bahçelerarası Mh. Binbaşı Ali Resmi Tufan Cd. No:1/b-120
Balçova/İzmir


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.